АФИША - ВЫСТАВКИ


Открытие выставки лауреатов международной премии И. Ю. Репина 2012 года – Кондрашов С., Мамедов К., Ерофеева О., Моргунов И. Презентация выставки состоится 19 июля 2013 года в 16:00 в помещении Харьковского художественного музея, по адресу ул. Совнаркомовская, 11.публикации
Триптих

Выставка под названием «Триптих», открытая в Харьковском художественном музее, впервые столь широко презентует произведения трех авторов: Ольги Юрьевны Ерофеевой, Игоря Ивановича Моргунова и их дочери Елены Моргуновой.
Старшие члены этой творческой семьи – заслуженные художники Украины, лауреаты творческой премии Харьковского горсовета, участники многочисленных всесоюзных, республиканских и зарубежных выставок – уже давно известны не только в Харькове и Украине, но и далеко за пределами нашей страны.
Произведения Ольги и Игоря каждый день встречают харьковчан, спустившихся в метро на станциях «Исторический музей» и «Ботанический сад», многочисленных гостей столицы Украины – в новом зале ожидания центрального киевского вокзала, посетителей выставочного зала Дома природы и студентов Горного института в Днепропетровске, прихожан церкви Иоанна Богослова в Харькове …

Подробнее...
 
Прекрасний сад

У кінці минулого 2005 року, як завжди, у Харкові відзначали почесних переможців - намінантів харківської муніципальної премії. Серед достойників на ниві мистецтва – добре знані майстри, художники монументалісти Ольга Єрофієва та Ігор Моргунов. Саме їхньому подружньому і творчому тандему було довірено оформлення нової станції Харківського метрополітену „Ботанічний сад”.  

Подробнее...
 
Малий Перевіз

Творчість Ольги Єрофеєвої та Ігоря Моргунова добре відома не тільки в Харкові, а й в Україні та за кордоном. Важко назвати ту чи іншу царину мистецтва, де б це талановите подружжя не доклало сил, праці та щедрого таланту. Ще з рубежу ХІХ-ХХ століть повелося, що митці, які працюють у цей час, не переломі століть, на межі тисячоліть, уособлюють у своїй творчій долі дійсно щось від майстрів доби Відродження, у яке вкладаємо і поняття національного відродження. Як майстри епохи класичної доби, вони створили свій власний авторський варіант техніки живопису по левкасу, як монументалісти змогли реалізувати (і реалізують нині!), своє право на творчий експеримент у розписах Харківського метрополітену, як прекрасні педагоги, керують художньою дитячою студією „Азъ”, яка дійсно є школою майбутніх митців вже III тисячоліття.

Подробнее...